| سوالات متداول |

Frequently Asked Questions

دستمزد دیزاین یک سفارش بر اساس معیارهای زیر تعیین می‌شود:

  • سطح توانایی و تخصص طراح
  • پیچیدگی‌های موضوع سفارش
  • اهمیت و حساسیت موضوع
  • وسعت کاربردهای موضوع سفارش

قیمت دقیق طراحی پس از مشاوره و تکمیل «فرم بریف» و کارشناسی کار به‌صورت مکتوب به سفارش‌دهنده اعلام خواهد شد تا قبل از امضاء قرارداد در مورد آن تصمیم‌گیری نماید.

پرسشنامه‌ای با سؤالاتی در مورد جوانب مختلف موضوع سفارش شماست، مانند: رقبای اصلی، مخاطبان هدف، چشم انداز کسب و کار و…که با تکمیل آن به طراح لوگو این امکان را می‌دهید تا درک درستی از موضوع سفارش شما پیدا کند.
لینک فرم بریف طراحی لوگو

تکمیل دقیق فرم بریف ما را نسبت به هویت و اهداف کسب و کار شما کاملا آگاه خواهد کرد. بنابراین ما بر اساس اطلاعات دریافتی فرآیند طراحی را آغاز خواهیم کرد؛ نه شانس و سلیقه شخصی.

همچنین شما در مراحل مختلف پروژه در جریان روند کار خود قرار خواهید گرفت تا از نتیجه‌ی نهایی آگاه شوید.

در نهایت به شما اطمینان خاطر می‌دهیم پروژۀ شما در این سایت، کنار سایر کارها قرار خواهد گرفت و شما هم معرف ما خواهید بود.

زمان طراحی یک لوگو حداقل 10 روز و حداکثر 30 روز خواهد بود. تعیین دقیق این زمان بستگی به نوع لوگو، پیچیدگی‌ها و حساسیت سفارش شما دارد که پس از دریافت بریف، تا حدودی مشخص شده و در متن قرارداد نوشته خواهد شد.

50 درصد مبلغ کل، همزمان با امضاء قرارداد(قبل از شروع کار) و 50 درصد باقی مانده پس از تکمیل پروژه و تصویب طرح نهایی از طرف شما دریافت خواهد شد.

ازآنجایی‌که روند طراحی تا دستیابی به یک ایدۀ موفق ادامه دارد، تعداد اتودها ملاک کار نیست؛ بلکه کیفیت طرح‌ها مدنظر است. با این‌ وجود شما با چندین اتود متفاوت روبرو خواهید شد که با مشاوره ما می‌توانید بین آن‌ها دست به انتخاب بزنید.

 اخلاق حرفه‌ای به ما این اجازه را نمی‌دهد کیفیت کار شما را بخاطر صرفه‌جویی در هزینه‌ی طراحی پایین آوریم چرا که کار شما جزیی از سوابق ما خواهد بود و تصویر آن در این سایت قرار خواهد گرفت؛ با این وجود تا جای ممکن در نحوه پرداخت با شما همکاری خواهیم کرد. 

با وجود این‌که انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران معمولا هرساله یک تعرفه قیمت برای سفارش‌های گرافیک ارائه می‌کند اما معمولاً طراحان با توجه به توانایی، سوابق و پیچیدگی‌های موضوع سفارش دستمزد طراحی خود را تعیین می‌کنند. پیشنهاد ما این است که شما علاوه بر آگاهی از قیمت تعرفه انجمن صنفی، رزومه و سوابق حرفه‌ای طراح را قبل از درخواست سفارش ملاحظه بفرمایید.

بله، آموزش‌ها به صورت مجازی و در صورت بودن شرایط مناسب به صورت حضوری برگزار خواهد شد. زمان و تعداد جلسات با توجه به توانایی، زمان و بودجه متغیر است.
این کلاس‌ها برای تمام علاقمندانی که می‌خواهند در زمینه طراحی گرافیک توانایی عملی و حرفه‌ای کسب کنند مفید و کاربردی خواهد بود.