وب سایت محسن خضری-طراح هویت بصری برند
محمد محسن خضری-طراح هویت بصری برند

محمدمحسن خضری

متولد 1362/ مشهد

  • کارشناسی ارشد ارتباط تصویری، دانشگاه شاهد، تهران، 1390
  • کارشناسی ارتباط تصویری، دانشگاه فردوسی مشهد، 1387
  • کاردانی گرافیک، آموزشکده ثامن‌‌الحجج (ع)، مشهد، 1381
  • دیپلم گرافیک، هنرستان سینا، مشهد، 1379

سلام. محمد محسن خضری هستم، با 10 سال تجربه‌آموزشی و حرفه‌ای در زمینه دیزاین دوبعدی به‌ویژه طراحی نشانه و هویت‌بصری برند.

در طول فعالیت حرفه‌ای‌ام، این افتخار را داشته‌ام که هم به‌عنوان مدرس دانشگاه و هم به‌عنوان یک دیزاینر فعالیت کنم. در دانشگاه‌های مختلفی تدریس کرده‌ام، اما اکنون عضو هیئت‌علمی موسسۀ آموزش عالی فردوس در شهر مشهد هستم و کارگاه‌ طراحی دست‌آزاد، مبانی دیزاین و همچنین کارگاه‌ طراحی نشانه و هویت بصری را تدریس می‌کنم.

در زمینه حرفه‌ای با برندهای شخصی، تجاری، صنعتی و همچنین سازمان‌های خصوصی و دولتی مختلف همکاری داشته‌ام. طراحی نشانۀ بیمارستان امام حسین (مشهد)، بازطراحی نشانه شرکت ایران سرور،  هویت بصری همایش ملی مدیریت دانش ایران، هویت بصری شبکه علمی فناوری اطلاعات خراسان رضوی،  مسکات لوگو شرکت Mr & Mrs Waffle در سوئد، نشانه شرکت ساختمانی Australian Mega Colours در استرالیا و طراحی عناوین نشریات مختلف از نمونه کارهایم در این زمینه است.

آموزش دیزاین از علایق اصلی من است و همواره کنجکاو شیوه‌های خلاقانه در آموزش مبانی دیزاین و  هویت بصری هستم. چنانچه علاقه دارید در این زمینه با هم گفتگو کنیم یا بیشتر در مورد کارهای من بدانید، تردید نکنید و با من تماس بگیرید. مشتاقانه منتظر آشنایی با همکاران حرفه‌ای هستم، همچنین با کمال میل تجربیات و دانش‌ خود را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.